Skoč na navigáciu alebo obsah

POZOR PODNIKATELIA STAVEBNÉ FIRMY POZEMOK NITRA.

39 EUR


POZOR PODNIKATELIA STAVEBNÉ FIRMY POZEMOK NITRA.

Dávam do pozornosti pozemok o rozlohe 1,1 hektára – 11.000m2 ktorý sa nachádza Nitra časť – Kynek vo veľmi dobrej a výhodnej polohe 300m od diaľnice a 800m od obchodného centra TESCO- Bratislavská cesta. Tvrdá realita je taká že pozemok tak polohovo výhodný blízko Centra Nitry
so všetkými inžinierskymi sieťami už tak ľahko nebude v ponuke za SUPER CENU 39eur m2. Je scelený dedičský vysporiadaný. MESTO NITRA Mestský úrad v Nitre 21.08.2015 – útvar hlavného architekta Referát urbanizmu a architektúry dáva k horeuvedenému pozemku nasledovné vyjadrenie a to:
Podľa Územného plánu mesta Nitry /ÚPN/ schváleného Mestským zastupiteľstvom v Nitre, uznesením a Všeobecného záväzného nariadenia mesta Nitry ktorým sa vyhlasuje záväzná časť Územného plánu mesta Nitry sa pozemok s parcelným číslom 000 Kynek nachádza v lokalite funkčnej určenej pre vybavenosť doplnkovo priemyselnú výrobu a časť parcely pre funkciu bývania. Z hľadiska priestorového usporiadania je navrhovaná výška zástavby do 4 nadzemných podlaží s koeficientom zastavanosti kz=0,6. A čo dodať na koniec pre zaujímavosť? Pozemok je v katastrálnom území Kynek a však Nenachádza sa priamo v obci ale 200m od tabule smerom k Nitre. SUPER PONUKA, SUPER CENA. JEDINEĆNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRE PODNIKATEĹOV A STAVEBNÉ FIRMY. PROSÍM O OBHLIADKY LEN VÁŽNYCH ZÁUJEMCOV. VOLAŤ NA 0905 495 829. MONNO REALITY s.r.o.

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám.

Vaša správa: *
Vložené: 24/04/2016
Lokalita: Nitra

Plocha:
Výmera pozemku:11000 m2

Základné vlastnosti:
Umiestnenie pozemku:intravilán
Terén pozemku:mierne svahovitý
Prístupová cesta:asfaltová
Vlastníctvo:osobné

Príslušenstvo a vybavenie:
Facebook Napíšte nám Vytlačiť inzerát